На військовому полігоні відбулися випробування українських крилатих ракет (ФОТО)

Випробування довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морях

uatv
05.12.2018
Фото із сайта rnbo.gov.ua

Про це сказав секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області, повідомляє прес-служба РНБО.

За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет і відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.

“Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет – перевірка на дальність і точність ураження надводних цілей”, – сказав секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів.

Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності задіяли авіацію, а також обладнали спеціальний пункт на острові Зміїний.

“Модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулося 8 пусків, під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже хороший результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря. Вони значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя“, – наголосив  Турчинов.

Після завершення випробувань секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб.

Джерело UATV
дата 05.12.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×