На військовому арсеналі в Ічні виявили безпілотник

Співробітники СБУ вилучили квадрокоптер і проводять слідчі дії

uatv
13.11.2018

Фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Сьогодні, 13 листопада, на технічній території арсеналу, що в місті Ічня Чернігівської області було виявлено квадрокоптер “Фантом”. Про це передає прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Безпілотник знайшли на землі поблизу одного зі сховищ. Після попереднього огляду зовнішніх пошкоджень не виявлено. Співробітники Служби безпеки України вилучили квадрокоптер і проводять слідчі дії.

В прес-службі наголосили, що будь-які БПЛА над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиті без попереджень.

Причетних до таких інцидентів осіб затримуватимуть та притягатимуть до відповідальності згідно з законодавством України.

“Звертаємося до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ”, – зазначили в штабі ЗСУ.

Нагадаємо, що 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області виникла масштабна пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Це призвело до значних руйнувань. Із Ічні та 30 довколишніх сіл відразу було евакуйовано понад 12,5 тис. людей.

Раніше у військовій прокуратурі заявили, що вибухи на арсеналі біля Ічні сталися через диверсію.

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV