На українсько-російському кордоні – надмірна концентрація армії РФ, – глава РНБО

Олександр Турчинов зазначив, що Керченський міст дає Росії можливість оперативно перекидати свої збройні сили

uatv
21.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив загострення ситуації на сході України з міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом.

Про це повідомили у прес-службі РНБО.

“На українсько-російському кордоні зафіксовано надмірну концентрацію російської армії”, – зазначив Олександр Турчинов.

За його словами, Керченський міст дає Росії можливість оперативно перекидати свої збройні сили на південь.

“Путін використовує агресію щодо України як таран проти Європи, провокуючи розкол єдності країн ЄС”, – наголосив секретар РНБО.

Також сторони обговорили питання щодо продовження й посилення санкцій проти РФ. За словами Лінаса Лінкявічюса, Литва “підтримувала і підтримуватиме Україну на шляху до європейської інтеграції”.

Нагадаємо, під час зустрічі з повноважним послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф Олександр Турчинов зазначив, що посилення десантних спроможностей РФ свідчить про можливість провокацій з їхнього боку на Азовському узбережжі, й нагадав про спроби блокування росіянами кораблів, які прямують до українських портів. Раніше секретар РНБО повідомляв, що Росія перекинула частину Каспійського флоту до Чорноморського басейну, а ракетні комплекси зосередила в окупованому Криму та на східних кордонах України.

Джерело UATV
дата 21.06.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV