На свою “фабрику брехні” Кремль щороку витрачає мільярди, – Дмитро Золотухін

uatv
12.02.2019
Скрін із відео

Активні спеціальні операції РФ в українському інформаційному просторі розпочалися ще задовго до 2014 року. Особливого ж розмаху вони набули у 2013-му, коли Україна взяла курс на інтеграцію до ЄС. І саме за активності Кремля це було перетворено на справжню індустрію, на яку щороку РФ спрямовує мільярди доларів.

Про це під час презентації дослідження “Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018” сказав заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, повідомляє UATV.

“Активні спецоперації в інформаційному просторі розпочалися давно і тривали роками. На нашу думку, це технологічна машина, ціла індустрія, яку не варто розглядати з точки зору конкретних окремих історій і фейків”, – наголосив спікер.

У дослідженні Дмитро Золотухін пропонує продивитися, як саме ця індустрія побудована та як працює. Він висловив думку про те, що є певна обмежена кількість наративів, які будуються адміністрацією президента РФ. У книзі їх називають “серіалами”. А ті, у свою чергу, діляться на сезони – добірки конкретних фейків, спрямованих проти України.

“Дана книга – модель того, як саме варто розглядати продуковані РФ фейки. Коли ми розуміємо палітру сценаріїв, які нам намагаються нав’язувати, нам не буде потрібно працювати з кожним конкретним міфом і розвінчувати його”, – сказав Золотухін.

LIVE| Презентація збірника фейків російської пропаганди – "Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018"

Опубліковано UATV українською Вівторок, 12 лютого 2019 р.

Нагадаємо, МІП працюватиме над посиленням кіберграмотності в Україні. 

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV