На саміті “Кримської платформи” планується затвердження Кримської хартії, – Джапарова (ВІДЕО)

uatv
26.02.2021
Фото Укрінформ

На саміті “Кримської платформи” 23 серпня планують затвердити Кримську хартію, що засуджує політику Російської Федерації стосовно Автономної Республіки Крим.

Про це заявила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час телемарафону “День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополя”, який проводить телеканал “Дом“, інформує UATV.

“Ключовим заходом, що запустить “Кримську платформу” як явище, стане саміт 23 серпня. Ухвалюватиметься великий документ політичного характеру – Кримська хартія, який фактично зафіксує політику тиску, засудження злочинів Російської Федерації, і буде теж фактично кодифікацією такої політики невизнання”, – сказала Джапарова.

Вона наголосила, що “Кримська платформа” – лише елемент загальної національної політики.

“Це не може сприйматися як панацея від усіх проблем. Є трек задач внутрішніх – і скасування закону про вільну економічну зону, який дуже дисонує з політикою МЗС: коли ми запрошуємо країни запроваджувати санкції, не торгувати з окупованою територією, а самі маємо вільну економічну зону, то тоді, звісно, це питання дисонансу, і питання визначення статусу політичних в’язнів, і багато інших питань, пов’язаних з кримськими татарами – корінним народом. Тобто на сьогодні є необхідність законодавчого врегулювання тих чи інших питань”, – сказала Джапарова.

Читайте також: Україна закликала партнерів приєднатися до “Кримської платформи”

Раніше Верховна Рада закликала світ засудити окупацію Криму.

Джерело UATV
дата 26.02.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×