На Рівненщині військових навчатимуть за програмою Україна-НАТО

uatv
29.05.2019
Фото з сайта Міністерства оборони України

До програми Україна-НАТО долучились колишні та діючі військовослужбовці на Рівненщині. Вони пройдуть перепідготовку і отримають цивільну спеціальність.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

“Ми проводимо свою роботу за кількома програмами, власне, в межах однієї з них ви й будете навчатися – це Програма з соціальної адаптації військовослужбовців, що діє з 1999 року. За цей час нашу підтримку на шляху соціальної адаптації відчули понад 11 тисяч осіб. Торік ми здійснили перепідготовку близько 800 слухачів, і той бюджет, що був виділений нам на цей рік, дозволить здійснити навчання такої ж кількості слухачів”, – розповів менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт.

Військовослужбовці зможутьздобути знання за такими напрямами:  менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден.

Напередодні таку перепідготовку в західному регіоні України пройшли вже понад 4200 військових.

Нагадаємо, що Альянс планує розширити військову підтримку України. Мова йде про співробітництво з метою захисту території, а також продовження військових навчань.

Джерело UATV
дата 29.05.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV