На реставрацію Хотинської фортеці держава виділила 8 млн грн

uatv
16.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

На ремонт Хотинської фортеці (Чернівецька область) держава виділила 8 млн грн.

Про це інформує Еспресо.

“Важливий об’єкт – Хотинська фортеця. Наступного року буде 400 років Хотинської битви, вона відбувалася під стінами замку. Мур і фортеці зараз у передаварійному стані. Там є об’єкти, які потребують термінової реставрації, цього року ми виділили гроші і проведемо її”, – зазначила заступниця міністра культури Світлана Фоменко.

У свою чергу директорка Державного історико-архітектурного заповідника “Хотинська фортеця” Єлизавета Буйновська розповіла, що наразі виконуються протиаварійні роботи.

За її словами, заплановано здійснення робіт на шести об’єктах, які входять до комплексу.

“Насамперед це стіна, яка знаходиться з боку Дністра, і яка потребує першочергових робіт. Через розливання річки вона постійно руйнується. Тому на її реконструкцію передбачена велика сума. Торік ми розробили проєктно-кошторисну документацію на протиаварійні роботи. Оцінили їх у понад 12 млн грн. Минулого року ми здійснили роботи за власні кошти, які були нами зароблені. Залишалося додати 8 млн. Тому ми звернулися в Мінкульт. Тож міністерство виділило нам ці 8 млн на завершення протиаварійних робіт”, – додала вона.

Нагадаємо, що торік Київ відвідали приблизно 2 мільйони туристів.

Джерело Еспресо TV
дата 16.02.2020
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV