На ремонт доріг державного значення цього року залучать рекордні 86,5 млрд грн

uatv
27.01.2020
Фото Twitter Володимир Гройсман

У 2020-му році на ремонт доріг державного значення уряд планує залучити рекордні 86,5 млрд грн.

Про це повідомив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков на презентації планів роботи Укравтодору “Дороги UA 2020”, інформує UATV з посиланням на Урядовий портал.

“Ми усвідомлюємо амбітність своїх планів. 6 тис. км доріг за один рік – це рекорд для сучасної України, тим паче мова йде не тільки про ремонти та будівництво, але і впровадження сучасних бізнес-процесів, ІТ-інструментів, – це переосмислення всієї дорожньої галузі. Тому, окрім фінансування та постановки мети, ми пропрацювали інструменти, які забезпечать успішну реалізацію усіх планів” – зазначив Олександр Кубраков.

За словами прем’єрміністра України Олексія Гончарука, цього року сезон дорожніх робіт почнеться набагато раніше, адже будівництво доріг для уряду та команди президента є пріоритетом.

З 1 березня ми починаємо масштабне будівництво – у цьому році потрібно готуватися до максимально раннього початку сезону. Ми з боку органів державної влади спробуємо завершити всі бюрократичні процедури до цього моменту. Звичайно, не по всіх об’єктах, але по достатній кількості для того, щоб завантажити всі потужності бізнесу”, – сказав прем’єрміністр.

Нагадаємо, Кабмін затвердив перелік доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч.

Джерело Урядовий портал
дата 27.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×