На Приазов’ї відбулися тактичні навчання зі знищення десантних кораблів противника (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
13.07.2019
Фото штаб ООС

На одному з полігонів на Приазов’ї підрозділи, задіяні в операції Об’єднаних сил, провели планові тактичні навчання зі знищення десантних кораблів та відбиття морського десанту противника на українському узбережжі Азовського моря.

Про це повідомляє штаб ООС.

За легендою навчання, розвідка виявила за 25 км від нашого узбережжя вороже з’єднання десантних кораблів. Підрозділи ствольної та самохідної артилерії зі складу Об’єднаних сил підняли по тривозі.

“Здійснивши марш у визначений район, артилеристи швидко провели розгортання на рубежах та зайняли позиції для нанесення вогневого удару. Завдання перед бійцями стояло відповідальне: знайти точні координати знаходження кораблів противника в морі та оперативно “доставити” снаряди до цілей. Таким чином, треба було знищити першу хвилю морського десанту та унеможливити висадку його другого ешелону”, – йдеться в повідомленні.

У штабі зазначили, що навчання відбулося дуже динамічно. Перевірялася мобільність підрозділів діяти у складних ситуаціях на полі бою та спроможність бойових розрахунків вміло управляти вогнем артилерії, а також здатність ефективно наносити прицільні вогневі удари по умовних кораблях та по живій силі противника.

Після виконання стрільб потрібно було оперативно здійснити передислокацію техніки з району виконання завдань.

Нещодавно на військовому полігоні в Чернігівській області відбулися планові заняття з бойової підготовки підрозділів механізованої частини оперативного командування “Північ“Сухопутних військ Збройних сил України.

Джерело UATV
дата 13.07.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV