На Полтавщині презентували унікальну виставу-прогулянку “Кибинськими Афінами” (ФОТО)

Постановка базується на розповіді Гоголя "Як Іван Іванович посварився з Іваном Никифоровичем"

uatv
10.10.2018

Фото з сайта np.pl.ua

У селі Кибинці Миргородського району, що на Полтавщині, презентували новий туристичний проект – виставу-прогулянку “Кибинські Афіни – минуле і сьогодення” з елементами аудіо.

Про це повідомляє видання “Новини Полтавщини”.

“За задумом, учасники екскурсії йдуть по підготовленому маршруту з гідом і слухають аудіо-виставу. На локаціях гід розповідає про історичні постаті, пов’язані з селом, а місцеві мешканці стають учасниками вистави – розповідають про своє село, його історію, співають, розігрують театральні сценки, дають можливість зануритися в сьогодення знаменитого села та згадати його багату історію. Вистава-прогулянка “Кибинські Афіни – минуле і сьогодення” з елементами аудіо базується на розповіді Гоголя “Як Іван Іванович посварився з Іваном Никифоровичем””, – зазначається у повідомленні.

Для того, щоб ця ідея стала реальністю, на початку вересня в Кибинцях працювала театральна майстерня. Місцеві мешканці, які збиралися брати участь у майбутній туристичній екскурсії, вчилися розуміти, що таке імерсивний театр, як створюється вистава-променад.  Також вони всі разом працювали над сценарієм, думали про звуки, які краще б відобразили дух села тощо.

Нагадаємо, на Вінниччині сільські палаци хочуть включити в туристичні маршрути. У такий спосіб очільники регіону хочуть посприяти промоції області як туристично привабливого регіону.

Джерело UATV
дата 10.10.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV