На підтримку аграріїв цього року спрямували 4 млрд грн, – Ігор Петрашко

uatv
11.08.2020
Фото Міністерство розвитку економіки

Кабінет міністрів планує наступного року збільшити державну підтримку АПК.

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко під час відкриття 32-ї Міжнародної аграрної виставки AGRO-2020, повідомляє пресслужба відомства.

“Аграрії та фермери, які користуються державними програмами підтримки, вже впевнилися у їх стабільності й ефективності, – наголосив Петрашко. – Основні програми орієнтовані на підтримку, найперше, малих сільгоспвиробників та фермерів, розвиток локальних ринків збуту та відкриття нових експортних ринків“.

За словами міністра, у межах діючої програми “Часткова компенсація вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва” аграріям уже компенсовано близько 716 млн грн. Кошти отримають 1481 виробник, які придбали 2 тис. 295 одиниць сільгосптехніки та обладнання на суму 2,8 млрд.

“На цей рік на програми підтримки спрямовано 4 млрд грн. Разом з вами, з асоціаціями, за попередні роки напрацьовано багато пропозицій щодо того, якою має бути державна підтримка у 2021 році. Ми сподіваємося, що вона буде більшою”, – підсумував Петрашко.

Нагадаємо, бізнес уже отримав понад 1 млрд грн за програмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

Раніше Петрашко заявляв, що держпідтримка АПК дозволить залучити в економіку 14,7 млрд інвестицій.

Джерело UATV
дата 11.08.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×