На обстріли на Донбасі треба відповідати дзеркально, – Кравчук

uatv
08.02.2021
Фото офіційна сторінка Леоніда Кравчука

На обстріли з боку бойовиків треба відповідати дзеркально – обстрілами у відповідь.

Про це голова української делегації у Тристоронній контактній групі зі врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив в ефірі одного з українських телеканалів, пише Радіо Свобода.

“Якщо ми подивимося на останні події, то вони очевидні. Вчора і сьогодні убивають наших солдатів, стріляють, при чому вже зі 120-мм мінометів, тобто порушують всі можливі й неможливі домовленості. Скажу свою думку, я б діяв дзеркально: на кожен постріл відповідати пострілом. Не треба видумувати, що це провокація чи не провокація. Постріл є постріл. Якщо вони стріляють, відповідати маємо так само”, – сказав він.

Окрім цього, Кравчук висловився, як влада повинна реагувати на постійні заяви Росії про те, що Україна порушує Мінські угоди.

“Ми реагуємо і словами, й іншими способами. Найкращою реакцією було б взяти й викинути їх з Донбасу і Криму. Вони на це заслуговують. Але це війна, ми домовилися, що ми будемо працювати дипломатичними політичними методами. Інша справа – не можна лишати поза увагою жодного факту, якоїсь брутальної лайки, ставлення, оцінки, політичної брехні. На будь-яку брехню треба відповідати правдою, фактами. У нас таких фактів, такої правди до біса”, – сказав очільник української делегації в ТКГ.

Раніше Кравчук заявив, що питання Криму і Донбасу має бути першим на референдумі.

Нагадаємо, що 7 лютого на Донбасі зафіксували чотири порушення режиму припинення вогню, військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення.

Джерело UATV
дата 08.02.2021
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×