На межах усіх областей будуть розміщені пункти пропуску, – Ляшко (ВІДЕО)

uatv
05.04.2020
Фото Укрінформ

Для того, щоб зменшити мобільність населення під час карантину, на в’їздах і виїздах до областей України працюватимуть пункти пропуску.

Про це повідомив сьогодні, 5 квітня, під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, інформує UATV.

“Вчора (4 квітня – ред.) штабом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій було підготовлено методичні рекомендації, які оновлюють вимоги до контрольно-пропускних пунктів, які зараз будуть ставитися на в’їзді і виїзді з кожної конкретної області, – сказав Віктор Ляшко. – І ми прописали, хто саме там повинен перебувати, які саме заходи повинні здійснюватися, як проводитиметься скринінг, у тому числі й температурний, перевірка документів. Все це робиться для того, щоб обмежити мобільність нашого населення і зменшити поширення коронавірусної хвороби на території України”.

Також заступник очільника МОЗ наголосив, що дотримуючись жорстких карантинних заходів можна зменшити динаміку поширення коронавірусної хвороби.

“Якщо ми будемо дотримуватися жорстких карантинних заходів, то динаміка росту коронавірусної хвороби буде розтягнута у часі, і це нам дозволить запобігти піку такої захворюваності, краще підготувати систему охорони здоров’я та унеможливити одночасного масового надходження хворих до закладів охорони здоров’я, зокрема, у відділення інтенсивної терапії”, – додав він.

5.04.2020 | Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України, Головного державного санітарного лікаря України та керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Субота, 4 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні 1251 інфікований коронавірусом, 25 людей одужали.

Читайте також: У ДПСУ розповіли умови пропуску громадян через адмінмежу з окупованим Кримом

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV