На Луганщині відбуваються навчання танкових підрозділів (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
25.01.2020
Фото штаб ООС

На Луганщині розпочалися збори командирів танкових підрозділів.

Про це інформує UATV з посиланням на пресцентр штабу ООС.

Танкісти вивчають теорію й загальну тактику та порядок роботи командира з планування бою. Вдосконалюють практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою й виконують вправи зі стрільб.

Окрім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування й розбирання клинового затвора, встановлення колоди для просування танка у складних погодних умовах.

“Такі збори слід проводити постійно, адже кожен танковий підрозділ повинен бути в готовності виконати будь-яку бойову задачу, а без практики це неможливо. Більшість танкістів мають бойовий досвід, але є і ті, хто прибуває з навчальних центрів, і їм украй необхідні такі знання. На навчанні ми зібрали командирів, а вони вже передаватимуть здобутий досвід підлеглим”, – розповів керівник зборів підполковник Євген Межевікін.

На завершальному етапі проведення зборів військові вивчатимуть специфіку нанесення топографічних знаків, орієнтування на місцевості, запуск двигуна різними способами й технічне обслуговування танка.

Раніше повідомлялося, що терористи облаштовують вогневі позиції поблизу цивільних об’єктів.

Нагадаємо, що українська сторона СЦКК допомогла провести роботи для екологічної безпеки Донбасу.

Джерело UATV
дата 25.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×