На форумі в Давосі відбудеться фахова панель, присвячена Україні

uatv
17.01.2020
Фото надане організаторами

Уже за кілька днів у Швейцарії стартує одна з найбільш знакових подій у світі бізнесу, політики та економіки – Всесвітній економічний форум. 21-24 січня в Давосі зберуться перші особи більшості країн, інвестори, бізнесмени, топменеджери.

Клаус Шваб (Klaus Schwab), засновник і президент форуму, бачить його як “платформу для спільної роботи суспільства та бізнесу”. У час численних криз, конфліктів і економічних проблем важливо відновити віру в стабільний світовий порядок. Шваб сподівається, що зустрічі в Давосі цьому сприятимуть.

Цього року світова та бізнесова еліти світу думатимуть і над проблемами глобалізації. Вперше за піввікову історію економічного форуму в Давосі визначено, що п’ять найбільших світових ризиків є екологічними. Йдеться про кліматичні катастрофи, втрату біорізноманіття та руйнування наземних і водних екосистем.
Клаус Шваб переконаний, що бізнесу необхідно думати не тільки про отримання максимального прибутку, а й активно робити внесок у створення цілісного та сталого світу.

Очікується, що цього року в Давос приїдуть 3000 представників зі 117 країн. Серед запрошених гостей – президент США Дональд Трамп, канцлер ФРН Ангела Меркель, італійський прем’єр Джузеппе Конте, канцлер Австрії Себастьян Курц. Україну представить президент Володимир Зеленський.

Про глобальні виклики, які формують наше майбутнє, та разом з тим можливості, які пропонує Україна, говоритимуть цього року і в Українському домі, який працюватиме в межах Всесвітнього економічного форуму.

Український Дім – це центр спілкування та гостинності з низкою глобальних панелей, презентацій. Загальна цьогорічна тема – “Україна: творчість, інновації, можливості”.

Вирушає на Всесвітній економічний форум і команда CEO Club Ukraine у складі 39 учасників. Цього року в Давосі відбудеться перша ініційована та організована членами клубу панельна дискусія “Ukraine in Europe: strategic economic partnership, now more than ever”.
Модеруватиме її засновник і президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

За його словами, основна ідея панелі – сформувати певний концепт країни, розповісти, що Україна може дати світові. Показати роль і цінність, яку держава може запропонувати на глобальній арені в економічному та геополітичному розрізі.

Про новий етап стратегічного економічного партнерства та ціннісні можливості, котрі пропонує Україна сьогодні, будуть говорити учасники панельної дискусії:
– Андрій Горохов – генеральний директор UMG Investments та член CEO Club.
– Олена Кошарна – засновниця та головний виконавчий директор Horizon Capital.
– Юлія Ковалів – заступниця керівника Офісу президента України.
– Ярослав Пригара – головний виконавчий директор компанії Sherp.
– Jean-Christophe Laloux – генеральний директор та Head of Operations European Investment Bank.

Джерело UATV
дата 17.01.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×