На “Експо-2020” в Дубаї Україна представить національний стенд

Український уряд ухвалив рішення щодо участі в "Експо-2020", де планують презентувати інноваційні рішення у аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності

uatv
17.02.2018

Фото Укрінформ–UATV

Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення для підготовки участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020”, яка відбуватиметься в Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 року до 10 квітня 2021 року, – сповіщає Урядовий портал.

Уряд утворить координаційний комітет з підготовки до  заходу, головою якого вже  призначено Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

В ОАЕ планують показати найцікавіші  українські проекти. Це передусім, інноваційні рішення в аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності. Будуть представлені й інфраструктурні проекти, машинобудування, авіакосмічної сфери. Координаційний комітет проведе серйозну підготовку до виставки,  аби  якнайкраще презентувати експортний потенціал та привабливі інвестиційні можливості України. Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин між країнами, що потрібно для розвитку інновацій і нових ідей для розбудови країни.

Варто зазначити,  що  в грудні минулого року було внесено зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках в галузі розвитку українського експорту. Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів  задля просування експорту. Згідно з цим порядком, до 30 березня кожного року Кабінет Міністрів України  затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися з  державного бюджету.

 

 

 

Джерело UATV
дата 17.02.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV