На Донбасі за тиждень знешкодили 57 мін (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
26.05.2019
Фото штаб ООС

Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об’єднаних сил упродовж тижня обстежили 58 гектарів території, вилучили та знешкодили 57 вибухонебезпечних предметів.

Про це інформує штаб ООС у Facebook.

Зазначається, що упродовж тижня сили та засоби підрозділів ДСНС зі складу Об’єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Окрім цього, особовий склад служби продовжує виконувати аварійно-відновлювальні роботи на житлових будинках у містах Мар’їнка, Красногорівка та Гранітне. За тиждень відновлено дев’ять будинків, усього з початку проведення операції – 335.

“У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальниками було надано медичну та психологічну допомогу 434 особам“, – додали у штабі.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Андрій Парубій підписав зміни до закону “Про протимінну діяльність в Україні”

Джерело UATV
дата 26.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV