На Донбасі правоохоронцям здався колишній бойовик

uatv
18.02.2020
Фото з сайта 24tv.ua

Поліцейським на Донбасі здався колишній учасник незаконних збройних формувань.

Про це повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області, інформує UATV.

“Встановлено, що у вересні 2014 року 27-річний безробітній житель м. Селидового був прихильником сепаратистів. Чоловік прибув до Донецька та вступив до незаконного збройного формування під назвою “Донецьке народне ополчення”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік певний час чергував на блокпосту біля Ясинуватої. Він разом з іншими бойовиками перевіряв автотранспорт і документи людей, які перетинали блокпост.

У “рядах” бойовиків чоловіку пообіцяли високу зарплату. Проте через кілька днів він зрозумів, що має справу із бандитами, які погано ставляться як один до одного, так і до цивільного населення. Не отримавши обіцяних грошей, він здав зброю, покинув блокпост і повернувся до Селидового.

“Упродовж п’яти років колишній бойовик вів прихований спосіб життя, намагаючись уникнути покарання за службу в НЗФ. Дізнавшись, що закон дає таким, як він, можливість звільнитися від кримінальної відповідальності, чоловік звернувся до місцевого відділення поліції із зізнанням”, – повідомляють правоохоронці.

Згідно з ч. 6 ст. 260 ККУ, особа, яка не скоювала тяжких злочинів проти людей, добровільно залишила лави НЗФ та повідомила про це правоохоронцям, звільняється від відповідальності.

Нагадаємо, вчора, 17 лютого, бойовики 8 разів порушили режим тиші, втрат немає.

Джерело UATV
дата 18.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV