На дільницях у зоні ООС порушень не зафіксовано, – Людмила Денісова

uatv
21.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

На спеціальних виборчих дільницях у зоні проведення Операції об’єднаних сил, де голосують українські військовослужбовці, представники Уповноваженого ВР із прав людини не зафіксували жодних порушень.

Про це український Омбудсмен Людмила Денісова повідомила під час брифінгу щодо моніторингу дотримання виборчих прав громадян, інформує UATV.

Вона зазначила, що у зоні ООС були створені 80 спеціальних виборчих дільниць.

“Ми запланували візити до 13. І вже всі 13 виборчих дільниць нами на цей час перевірено. В принципі жодних порушень не зафіксовано, тобто заяв і скарг про порушення виборчого права працівниками не надано”, – сказала Людмила Денісова.

Також вона наголосила на тому, що в українське законодавство варто внести зміни, які дозволяли б військовим голосувати за відповідним посвідченням, адже на передовій у наших бійців не завжди може бути з собою паспорт.

“Є прохання від військовослужбовців, і ми обов’язково будемо реагувати, коли підбиватимемо підсумки наших моніторингових візитів: військовослужбовці просять внести зміни до закону та надати право тим із них, хто виконує обов’язки в районі проведення ООС, голосувати за посвідченням особи військовослужбовця, а не за паспортом громадянина України”, – зазначила Уповноважена ВР із прав людини.

Нагадаємо, у ДПСУ повідомили, що зараз ситуація на кордоні та лінії зіткнення стабільна.

Джерело UATV
дата 21.04.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×