На Чернігівщині відбуваються випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72 (ФОТО)

uatv
05.04.2020
Фото Міноборони України

На полігоні “Десна”, що розташований у Чернігівській області, проводяться випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72, який виготовлений для ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, інформує UATV.

Танк проходить випробування в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

“На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою”, – йдеться у повідомленні.

Також під час модернізації на танк встановили комплект сучасної цифрової радіостанції і супутникову навігаційну систему. Через збільшення маси був встановлений потужніший двигун, змінені елементи ходової частини і додана система відеопаркування.

Щоб покращити захист під час бою, у танку вдосконалили комплекс динамічного захисту та оновили систему протипожежного обладнання.

“Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразку”, – додають у науково-дослідному інституті.

Нагадаємо, українські військові у місії ООН отримають 3 модернізовані вертольоти.

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV