На Чернігівщині підрозділи реактивної артилерії провели навчання (ФОТО)

uatv
12.06.2019
Фото МОУ

В Чернігівській області на Гончарівському полігоні відбулися тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії оперативного командування “Північ”.

Про це інформує прес-служба Міноборони.

Українські військові тренували навички ведення бою і маскування позицій в умовах, максимально наближених до бойових. Зокрема, воїни відпрацювали дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль.

“Сьогодні ми знищували радіолокаційну станцію противника “прямою наводкою”. Таке завдання, саме прямим наведенням, наш дивізіон виконував вперше, в основному ми ведемо вогонь із закритих вогневих позицій”, – розповів тимчасовий виконувач обов’язків командира реактивного артилерійського дивізіону Юрій Пилипенко.

За його словами, дану тактику ураження противника з БМ-21 “Град” артилеристи-реактивники застосовують за раптового виявлення цілей.

Також бійці відпрацюють нормативи розгортання з похідного в бойове положення і навпаки, та швидкої зміни позицій після виконання навчально-бойових завдань.

Нагадаємо, що у Конго українські вертолітники виконали нічні навчально-тренувальні польоти.

Джерело UATV
дата 12.06.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV