На Черкащині 10 тис. гектарів с/г землі передали 10 ОТГ

uatv
20.11.2020
Фото з сайта pixabay.com

Повноправними господарями 10 тисяч гектарів землі сільгосппризначення стануть 10 ОТГ в Черкаській області. А вже до кінця року понад 100 тисяч гектарів угідь передадуть півсотні ОТГ області. Подробиці – в сюжеті кореспондентів каналу “Дом”.

У планах громад – незалежна інвентаризація і ретельний підбір орендарів.

Щоб уникнути суперечок щодо статусу тієї чи іншої ділянки землі, в Держгеокадастрі обіцяють створити супутниковий геопортал.

Глави ОТГ остаточно не вирішили, як саме будуть використовувати таку кількість виділеної землі. Але запевняють, що знайдуть ефективне застосування.

“Дуже символічно, що ця ініціатива рік тому на Черкащині почалася і тут завершується. Сьогодні ми дізналися сумну, але реальну картину, що творили з землею і де вона поділася. Прізвища ще будуть названі. Зараз земля передана громадам і ви можете нею користуватися. Від того, як ви будете нею користуватися, прямо пропорційно залежить життя людей”, – заявив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу сільгоспземель із державної в комунальну власність.

Читайте також: Жодним чином не пускаємо іноземців на ринок землі в Україні, – Лещенко (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 20.11.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×