МЗС України висловлює протест через чергову поїздку Путіна до окупованого Криму

uatv
11.08.2019
Фото UATV

У Міністерстві закордонних справ заявили, що поїздка президента РФ Володимира Путіна у Севастополь є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті МЗС.

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня 2019 року президентом Російської Федерації В.Путіним тимчасово окупованих територій України – Автономної Республіки Крим і міста Севастополь”, – зазначається у повідомленні.

Такі візити ні в якому разі не можна інтерпретувати як “звичайні” внутрішньодержавні поїздки російських посадовців, що намагаються зробити представники російської влади та ЗМІ РФ, наголошують в українському зовнішньополітичному відомстві.

Росія таким чином нехтує нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, а також зобов’язаннями РФ за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація.

Російський президент прибув на незаконно анексований півострів у суботу, 10 серпня, для того, щоб взяти участь у черговому шоу мотоклубу “Нічні вовки”.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу Рефат Чубаров заявляв, що СММ ОБСЄ повинна отримати доступ до окупованого Криму.

Джерело UATV
дата 11.08.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV