Україна направила РФ ноту протесту через “гумконвой” для ОРДЛО

uatv
27.08.2020
Фото UATV

Рішучий протест МЗС України висловило Міністерству закордонних справ Росії у зв’язку з черговим незаконним переміщенням так званого “гуманітарного конвою” на тимчасово окуповані РФ території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє пресслужба МЗС, інформує UATV.

Переміщення відбулося сьогодні, 27 серпня, через російські прикордонні пункти пропуску “Донецьк” та “Матвєєв Курган” і закриті Україною пункти пропуску “Ізварине”, “Успенка”. При цьому російська сторона унеможливила здійснення українськими прикордонниками і митниками обов’язкових контрольних процедур, які передбачені законодавством України та нормами міжнародного права.

Читайте також: МЗС засуджує розширення Росією категорії українців, яким вона збирається надавати громадянство

“Міністерству закордонних справ Російської Федерації надіслано ноту протесту з вимогою неухильно дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань, у тому числі двосторонніх договорів, раніше узгоджених модальностей доставки гуманітарних вантажів, – зазначили у відомстві. – Українська сторона також вимагає у подальшому направляти їх оформленими відповідно до нашого законодавства і через контрольовані нею прикордонні пункти пропуску”.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів зустріч із заступником державного секретаря Сполучених Штатів Америки Стівеном Біганом.

Джерело UATV
дата 27.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×