МЗС розраховує, що ЄС застосує новий механізм санкцій до порушників прав людини в окупованому Криму

uatv
02.03.2021
Фото UATV

Міністерство закордонних справ України вітає рішення Європейського Союзу вперше застосувати новий глобальний санкційний механізм проти чотирьох російських посадовців за порушення прав людини в Росії. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

У відомстві зазначають, що рішення ЄС вкотре демонструє, що захист прав людини залишається безумовним пріоритетом зовнішньої політики Євросоюзу. 

У МЗС відзначають, що новий санкційний режим запрацював у дуже стислі терміни.

“Він може стати додатковим ефективним інструментом для боротьби нашої держави з грубими порушеннями прав людини на тимчасово окупованих територіях України, відновлення її територіальної цілісності у міжнародно визнаних кордонах”, – йдеться в коментарі.

У відомстві розраховують, що новий санкційний режим ЄС також буде застосований проти людей, винних у придушенні фундаментальних прав і свобод на території тимчасово окупованих Криму та Севастополя.

“Жодний злочин російської окупаційної влади не має залишитися безкарним”, – наголосили у МЗС.

Як пише Європейська правда з посиланням на американські ЗМІ, США запроваджують санкції щодо 7 російських високопосадовців у зв’язку зі справою російського опозиціонера Алексєя Навального. Це перші санкції, які США запроваджують проти пов’язаних з Кремлем чиновників за президентства Джо Байдена.

Читайте також: Санкції ЄС щодо РФ триватимуть до реалізації Мінських угод, – Мішель

Раніше Навальний отримав премію Женевського форуму з прав людини.

Джерело UATV
дата 02.03.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×