“Вітаємо комплексний підхід уряду України щодо вирішення проблем на Донбасі”, – Давіде Ла Сесілія

uatv
10.09.2019
Фото UATV

Посол Італії прокоментував можливе вирішення військової агресії РФ на cході України під час презентації лабораторії ООН для вирішення найактуальніших проблем розвитку в Україні.

Україна приєдналася до 60 “лабораторій прискорення” (accelerators lab) ПРООН, які працюють у 78 країнах світу.

Під час презентації ініціативи в Україні постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева наголосила, що швидкість і динаміка сучасного життя створюють виклики для реалізації програм сталого розвитку ООН. Такі явища, як міграція через зміни клімату, дезінформація та її вплив на демократію, а також інші виклики, вимагають кардинально нових інноваційних підходів.

Аccelerators lab – це найшвидша й найрозгалуженіша глобальна мережа, котра зайнята вирішенням питань щодо розвитку. Вона досліджуватиме моделі та рішення, ресурси та досвід з метою знаходження оптимальних неординарних рішень. Німеччина, Катар та Італія стали основними державами-донорами проекту. Серед запланованих рішень перед лабораторіями прискорення стоять такі амбітні завдання, як подолання бідності в усіх її формах, зменшення нерівності між країнами та в країнах, декарбонізація економіки тощо”, – розповіла пані Ґерчева.

Держава Катар стала першою, хто підтримав даний проект ПРООН. Надзвичайний і повноважний посол Держави Катар Гаді бін Нассер Мансур Аль-Гаджрі зазначив, що такі лабораторії стають площею для глибокого аналізу та місцем для винайдення нових ресурсів. Крім того, посол Катару зауважив, що між Україною та Катаром наявні плідні відносини, які держави планують розвивати й надалі.

“Держава Катар надавала підтримку Україні протягом 2010-2017 років, зокрема через неурядові організації, у сфері розвитку освіти та науки, гуманітарних напрямках, соціальному добробуті. Ми будемо розвивати наші відносини з дружньою Україною і бачимо взаємний інтерес у цьому”, – зазначив пан Гаді бін Нассер Мансур Аль-Гаджрі.

Надзвичайний і повноважний посол Італії в Україні Давіде Ла Сесілія розповів, що Італія й надалі підтримуватиме ПРООН у реалізації Порядку денного до 2030 року.

“Я радий, що Україна приєдналася до 78 країн світу, котрі відчувають переваги участі у проекті “лабораторії прискорення”. Попереду велика робота у царині інновації, трансформації і розвитку. Ми вітаємо комплексний підхід нового уряду України щодо вирішення проблем людей, що постраждали внаслідок воєнних дій, який, можливо, призведе до довгоочікуваного та сталого миру на Донбасі. Коли акценти діяльності зміняться з надання допомоги на розвиток та реконструкцію регіону, ПРООН зможе зіграти свою позитивну роль і в цьому напрямку”, – резюмував пан Давіде Ла Сесілія.

Джерело UATV
дата 10.09.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV