Ми розробляємо національну стратегію онлайнбезпеки дітей, – Микола Кулеба

uatv
18.11.2019
Фото ОП

В Україні, як і у світі, однією з небезпек для дітей є сексуальне насильство онлайн. Третина дітей, які спілкуються із незнайомцем в інтернеті, погоджуються зустрітися з ним у реальному житті.

Про це сказав уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба під час брифінгу з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу глави української держави.

За його словами, в Україні кожна п’ята дитина постраждала від сексуального насильства. При цьому часто насильство продовжується, тому що діти не знають, куди звертатися по допомогу.

“У сучасному світі однією з небезпек є й сексуальне насильство онлайн. Нещодавно разом з Міжнародним союзом електрозв’язку ми провели дослідження, у якому взяли участь понад 5 тисяч дітей і понад 5,5 тисяч батьків. За його результатами, 30% опитаних дітей погоджувалися зустрітися з людиною, з якою вони познайомилися онлайн. 85% батьків зазначають, що не знають, куди звертатися у випадку проблеми онлайн. Наразі ми працюємо над національною стратегією онлайнбезпеки дітей”, – зазначив Микола Кулеба.

Також він додав, що батьки повинні відверто говорити з дітьми про ризики, які чатують на них під час спілкування в інтернеті.

Ще однією проблемою є неправильне опитування правоохоронцями жертв насильства та їх батьків, через що потерпілі діти можуть повторно травмуватися, додав уповноважений президента України з прав дитини.

Нагадаємо, Микола Кулеба обговорив актуальні проблеми дітей на конференції РЄ.

Джерело UATV
дата 18.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV