“Ми повернулися до необхідності встановлювати перемир’я”, – президент про ситуацію на Донбасі

uatv
09.04.2021
Фото ОП

Після місяців дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню ми повернулися до необхідності встановлювати перемир’я.

Про це у Facebook написав президент України Володимир Зеленський, який наразі перебуває з робочою поїздкою на Донбасі, інформує UATV.

Глава держави повідомив, що з початку року на Донбасі загинуло 26 військових. Він відвідав бойові позиції, де загинули бійці ОС, і де найбільше поранених.

“Це ті точки загострення, якими знову вкрився Донбас. Тут хочуть миру, але з іншого боку лінії розмежування зброї не складають. Наші бійці розповідали мені про свою службу під звуки пострілів, які знову стали на передовій небезпечною буденністю. Після місяців дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню ми повернулися до необхідності встановлювати перемир’я”, – пише Володимир Зеленський.

Він зазначив, що останнім часом активізувалися ворожі снайпери, які регулярно ціляться по позиціях наших військових. Територію біля лінії зіткнення заміновано, а від інфраструктури подекуди не залишилося нічого.

“Тож попереду багато роботи”, – констатував президент.

Глава держави розповів, що нагородив військових.

Державні нагороди нашим бійцям вручав я, але це – подяка від усіх українців. Втім, упевнений, немає нагород, якими можна було б повністю оцінити внесок героїв у захист країни. Країни, яка прагне миру, збереження життів і можливості самостійно визначати своє майбутнє”, – написав президент.

Нагадаємо, що в НАТО стурбовані нарощуванням російської військової потужності біля кордону України.

Також повідомлялося, що 5 країн НАТО обговорили ситуацію в Україні.

Джерело UATV
дата 09.04.2021
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×