“Ми хочемо показати шляхи вирішення важливих проблем”, – Анна Нитченко про проєкт “5 вопросов на злобу дня”

uatv
02.06.2020
Скрін “Дом”

Однією з найпопулярніших і найулюбленіших для глядачів телеканалу “Дом” стала програма “5 вопросов на злобу дня”. Стартувавши на карантині, проєкт дав можливість в умовах самоізоляції бути в курсі найважливіших і найактуальніших подій в Україні.

Кожен день, з понеділка по п’ятницю, за допомогою скайпзв’язку ведучі Анна Нитченко і Микола Сирокваш задають питання, які хвилюють українців, зокрема й жителів тимчасово окупованих територій, представникам влади, експертам з різних сфер життя.

Коронавірус і його вплив на економіку, ситуація на ринку праці, підтримка бізнесу, проблеми дистанційного навчання, робота КПВВ на Донбасі – це далеко не повний перелік тем, які висвітлюють гості студії.

“У нашій програмі експерти дають відповіді на злободенні й актуальні питання. Телеканал “Дом” запустив цю програму ще під час карантину, – розповіла ведуча Анна Нитченко. – В умовах обмежень (а для глядачів на непідконтрольній Києву території це ще й постійний інформаційний вакуум ) ми хочемо показати шляхи вирішення різних проблем”.

Автори проєкту наголошують: програму активно дивляться, коментують, тому вже незабаром планується збільшити її тривалість і розвивати далі, щоб глядач і далі отримував відповіді на життєво важливі питання.

Програма виходить в ефір по буднях о 16:30. Всі випуски також можна подивитися на YouТube-каналі “Дом” за посиланням.

Джерело UATV
дата 02.06.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×