МВФ і Україна реалізують нову програму кредитування Stand-By

Це забезпечить стабільність економічної політики впродовж наступного року

uatv
20.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Міжнародний валютний фонд і Кабмін запровадять нову  програму кредитування української економіки Stand-By. Вона діятиме програми розширеного фінансування EFF, термін дії якої завершується у березні наступного року.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій МВФ, пише Укрінформ.

“Представники Фонду  і українська влада домовилися в рамках економічної політики щодо запровадження нової 14-місячної угоди Stand-By (SBA). Нова SBA замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, яка мала завершитися в березні 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Обсяг нової програми  становить 2,8 млрд SDR – близько 3,9 млрд доларів США. Як підкреслили в МВФ, це забезпечить стабільність  економічної політики української влади протягом наступного року.  Це дозволить зосередити увагу на продовженні фіскальної консолідації та зниженні рівня інфляції, а також на реформах, покликаних зміцнити податкове адміністрування, фінансовий та енергетичний сектори.

“Угода відображає зобов’язання МВФ продовжувати допомогу Україні в досягненні більш міцного, сталого та всеосяжного економічного зростання”, – зауважили в МВФ. Нова програма розроблена у тісній координації зі Світовим банком та Європейським Союзом, які  докладають зусиль на підтримку України.

Як повідомлялося раніше, МВФ прогнозує зниження рівня держборгу України в найближчі 5 років. Крім того, Фонд прогнозує зростання дефіциту консолідованого бюджету України.

Джерело Укрінформ
дата 20.10.2018
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV