Музична альтернатива: співачка INGRET розповіла про новий альбом (ВІДЕО)

uatv
13.08.2019
Скрін з відео

INGRET – альтернативна українська співачка, яка експериментує з музичними стилями, міксуючи в піснях інді-поп, рок, тріп-хоп і фанк. У своїй музиці INGRET справжня – може кричати, танцювати, плакати та сміятися. У 2018 році вийшов дебютний альбом співачки “Не спи”, а зараз ведеться робота над другим альбомом.

“Ще коли була маленькою, в дитячому садку, я саму себе записала до музичної школи. Я вступила на клас фортепіано, і 10 років була піаністкою, брала участь у конкурсах, займала перші місця. До речі, мені було простіше самій скласти пісню під фортепіано, ніж розучувати сонату Бетховена “, – розповідає співачка.

За словами дівчини, вона досі знаходиться в пошуку, адже не має ще точного розуміння, якою має бути її музика.

“Мені подобається як рок, так і лірика. Коли я тільки починала, такого формату ще не було. Це було ризиковано, але завдяки хорошій команді все вийшло”, – говорить INGRET.

Наша героїня не просто пише та співає пісні, вона енергетично віддається своїй аудиторії. Щоб відчути це, потрібно хоча б раз побувати на концерті співачки.

Зараз у дівчини вже готовий другий альбом. Він буде трохи відрізнятися від першого, адже там не тільки її пісні. Цікаво те, що працювала INGRET з командою над новим альбомом в маленькому селі, де немає навіть стільникового зв’язку.

“У мене буде одна пісня – це романс “SaraFun”. Я його сама написала. Він про гарний настрій”, – поділилася секретом наша героїня.

Надихнувшись старими модними журналами, INGRET зняла кліп на цю пісню. Уривки роботи дивіться в програмі “Music day”.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.08.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV