Морських піхотинців тренують за британською програмою Orbital (ФОТО)

uatv
24.01.2020
Фото з сайта armyinform.com.ua

В Одеській області відбуваються навчання підрозділів морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ.

Про це повідомляє UATV з посиланням на інформаційне агентство Міноборони України АрміяInform.

Зокрема, у Болграді розпочали планові заняття з бойової підготовки військові 88-го окремого батальйону морської піхоти. До тренувань долучилися британські військові фахівці. Вони прибули до міста для того, щоб оцінити роботу залучених до процесу вишколу військових, які минулого року отримали сертифікати інструкторів на курсах за міжнародною програмою підготовки ORBITAL.

“Упродовж першого тижня роботи британських інструкторів проведено заняття за типовими стандартами індивідуальної тактичної, вогневої, інженерної підготовки, водіння бойових машин і тактичної медицини. Надалі теми занять і навчальні вправи поступово ускладнюватимуть”, – йдеться у повідомленні.

Іноземні військові вже з початку роботи відзначили достатньо високий рівень організації занять, їхнє забезпечення та методику роботи українських інструкторів.

“Наші гості запропонували провести тренінг для майже двох десятків найдосвідченіших українських військових за системою ORBITAL удома, на навчальній базі 88-го окремого батальйону морської піхоти”, – повідомляють в інформагентстві Міноборони України.

Нагадаємо, військові провели стрільби із зенітної установки біля Маріуполя.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV