Молдова відреагувала на форсування Дністра зеленими чоловічками Росії

РФ провела військові навчання в Придністров'ї

uatv
16.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

На це одразу ж відповів міністр оборони Молдови Еуджен Стурза. Він заявив, Росія не може вважатися миротворцем у Придністров’ї і пішла на провокацію проти Молдови.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Він наголосив, що проведення навчань у Зоні безпеки, використовуючи броньовані вантажівки без номерних знаків, є провокацією, а не частиною миротворчої місії.

“Хтось думає, що використання погроз може зробити тебе другом. Як можна, вилізаючи на паркан і погрожуючи сусіду, сподіватися, що він стане вашим другом? Парадоксально, але це намагається зробити наш сусід Росія, проводячи військові навчання з форсуванням Дністра”, – написав Еуджен Стурза.

Також свою стурбованість висловила місія ОБСЄ, яка знаходиться на території Придністров’я. Вони намагались провести моніторинг навчань, проте російські військові їм завадили.

Нагадаємо, ще 1992 році  в Москві підписали Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту на Дністрі. Тоді прийняли рішення про розміщення миротворчих постів Росії, Молдови і Придністров’я. Пізніше до них приєдналась і місія ОБСЄ.

Джерело Європейська правда
дата 16.08.2018
категорії Світ
поділитися
Топ новин на UA|TV