Могилянка запрошує на навчання студентів, яких відрахували в Білорусі

uatv
24.11.2020
Фото НаУКМА

Університет “Києво-Могилянська академія” запрошує білоруських студентів, які через політичні переслідування не можуть залишатися у своїй країні, продовжити навчання на бакалаврських та магістерських програмах.

Про це інформує пресслужба ВНЗ.

“Додаткові можливості пропонуються: для вступу на 1-й рік навчання бакалаврських і магістерських програм НаУКМА та можливість упродовж 2020/21 навчального року (під час зимових і літніх канікул) поновитися для подальшого навчання на бакалаврських і магістерських програмах НаУКМА (переважно від 2-го року навчання) тим білоруським студентам, яких відрахували з білоруських університетів через політичні мотиви”, – сказано в повідомленні.

Докладніше про можливості та умови навчання для білоруських студентів можна дізнатися на сайті Відділу міжнародного співробітництва НаУКМА.

Як повідомляє Укрінформ, Олександр Лукашенко наказав відраховувати студентів, які беруть участь в акціях протесту. Також він доручив уряду країни не визнавати дипломи білоруських студентів, які поїхати вчитися за кордон через переслідування на Батьківщині.

Нагадаємо, що акції протесту в Білорусі тривають уже майже чотири місяці.

Раніше ЄС та Канада запровадили санкції проти Білорусі.

З 1 листопада Білорусь закрила кордон на в’їзд для іноземних громадян і осіб без громадянства.

Джерело UATV
дата 24.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×