Модернізація систем теплопостачання: Україна домовилася з Данією про співпрацю

uatv
27.10.2020
Фото Укрінформ

За участі заступників міністра розвитку громад і територій України Ігоря Корхового та Наталії Хоцянівської відбулася зустріч із представниками Данського енергетичного агентства щодо співпраці в напрямі оновлення систем центрального теплопостачання в нашій країні.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Мінрегіону.

Чиновники обговорили можливості двосторонньої співпраці у сфері енергоефективності, реалізацію спільних проєктів щодо модернізації систем теплопостачання, данський досвід упровадження механізмів такої модернізації та його застосування в Україні.

“Модернізація систем теплопостачання – це одна з основних складових реформи енергоефективності, що сприяє зменшенню енергоспоживання та енергозбереженню. На сьогодні в Україні відсутні бюджетні кошти для виконання необхідних робіт щодо забезпечення оновлення систем. Відтак важливо залучати іноземні інвестиції для реалізації цих завдань”, – наголосила Наталія Хоцянівська.

Сторони домовилися спільно підготувати програми модернізації систем теплопостачання в Україні, шляхи її реалізації,  пріоритетні проєкти.

Раніше президент України та словацький прем’єр обговорили енергетичну безпеку.

Також повідомлялося, що Україна отримає від Міжнародного банку реконструкції та розвитку 350 мільйонів доларів на підтримку проєкту “Перша позика на політику розвитку в сфері економічного відновлення”.

Джерело UATV
дата27.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×