Моделі plus size і 40+: українські дизайнери розповіли про тенденції в модній індустрії (ВІДЕО)

uatv
16.07.2019
Скрін з відео

Fashion-індустрія постійно розвивається, а світ моди невпинно пропонує нам нові й різноманітні віяння. Сьогодні нікого вже не дивують унікальні дизайнерські експерименти, найнеймовірніші fashion-покази, моделі з нестандартними зовнішніми параметрами та дівчата, які вирішили почати кар’єру моделі в 40 років.

Головним двигуном прогресу в будь-якій сфері життя є конкуренція. У fashion-світі провідні модні бренди також конкурують один з одним. Адже в різноманітті модних віянь важливо знайти свій індивідуальний стиль, щоб зайняти свою нішу в сфері моди.

Талановитий і успішний український дизайнер Федір Возіанов любить модні експерименти. Він досить сміливо впроваджує творчі фантазії в своїх колекціях. На такі експерименти його надихнули роботи художника Казимира Малевича. Наприклад, правильно сконструйовані коло, квадрат або хрест, за задумом дизайнера, плавно перевтілюються в одяг. До того ж, з однієї речі легко можна зробити кілька.

“Ми постійно робимо щось, що виходить за межі одягу, перетворюється з одягу в інші предмети, наприклад, на інтер’єрні – світильники, столики, або ж на твори мистецтва – картини, іграшки. І це якраз те, що нам у моді найцікавіше”, – розповідає Федір Возіанов.

Часто дизайнери так захоплюються творчістю, що забувають про практичність вбрання. Наприклад, створену талановитим дизайнером Лі Пеннбейкер сукню з дроту ви навряд чи одягнете в повсякденному житті. А в платті з повітряних кульок ви ризикуєте залишитися зовсім без одягу.

На Тижні високої моди в Парижі здивувала публіку модельєрка з Голландії Ван Херпен. На показі весна-2019 вона представила багатошарові 3D-сукні з голографічним ефектом. Ці сукні нагадували то вулканічну лаву, то піщані дюни, то інші химерні явища природи.

Творча оригінальність у fashion diversity проявляється не тільки в дизайні колекцій, а й у створенні ефектних показів, які часто перетворюються на незвичайні шоу. Fashion Week завжди були багаті на видовищні покази.

Багато брендів, орієнтуючись на fashion diversity, запрошують для показів своїх колекцій моделей із нестандартними зовнішніми параметрами.

“Зараз такий час, що затребувані різні типажі. І навіть на Ukrainian Fashion Week зараз вже присутня така тенденція, що й моделі plus size беруть участь у деяких показах. Ось Юля Перекрьостова брала мене для участі в її показі на Ukrainian Fashion Week”, – говорить засновниця школи моделей віку 40+ Галина Бурнишева.

Галина Бурнишева – уособлення жіночності та впевненості. Вона завжди мріяла стати моделлю, але модельна кар’єра у неї почалася тільки в 67 років. Нині Галина – затребувана манекенниця. Також вона організувала єдину в Україні школу моделей для жінок 40+.

Сьогодні школа моделей 40+ користується величезною популярністюсеред мешканок столиці. Найстаршій випускниці виповнилося 62, але віку тут зовсім не відчувають.

Популярністю користуються також моделі plus size. Попри те, що конкуренція серед них невелика, всі дівчата пишних форм стежать за своєю зовнішністю і займаються спортом. Не виняток і американська модель із формами 52-го розміру Ешлі Грехем, яка впевнена в привабливості своєї фігури. Вона із задоволенням прийняла пропозицію знятися в каталозі купальників. Це ще раз підтверджує, що моделі plus size люблять себе, своє тіло, і просто обожнюють свою роботу.

На прикладі fashion diversity сьогодні можна спостерігати, що кордони модних стандартів поступово стираються. І в fashion-індустрію стрімко вривається свіже повітря нових дизайнерських ідей, сміливих задумів і нестандартних втілень модного різноманіття.

Більше випусків програми GLOSS на UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×