МКМС домовилося про передачу тварин з Національного цирку в екопарки

uatv
23.01.2020
Фото Facebook МКМС

Сьогодні, 23 січня, у Міністерстві культури, молоді та спорту (МКМС) підписали Меморандум про співпрацю з ГО “Фельдман Екопарк”.

Про це інформує пресслужба МКМС.

Відтепер тварини з державних цирків житимуть в екопритулках та екопарках.

Документ підписали глава МКМС Володимир Бородянський, почесний президент ГО “Фельдман Екопарк” Александр Фельдман та перший заступник гендиректора ДП “Національний цирк України” Анатолій Бровій.

Сторони домовилися про спільні зусилля, спрямовані на гуманізацію в Україні розважальної діяльності, про необхідність захисту тварин від жорстокого поводження та створення належних умов утримання.

Також у документі йдеться про можливість передачі тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України до громадської організації “Фельдман Екопарк”.

“Наше зацікавлення як міністерства – не просто припинити використовувати тварин у розважальних програмах, ми думаємо і про те, що буде потім з цими тваринами. Нас цікавить їхня доля. І цей меморандум – прекрасний приклад державно-приватного партнерства”, – зазначила заступниця міністра Ірина Подоляк.

ГО “Фельдман Екопарк” зобов’язується розмістити тварин в гідних умовах, які відповідають вимогам кожного виду, доглядати за ними і надавати ветеринарну допомогу. Також організація буде вести реєстр утримуваних тварин і звітувати про їхній стан.

Зазначимо, що МКМС має намір до кінця року заборонити використання тварин у цирках.

Раніше уряд підтримав законопроєкт про заборону використання тварин у цирках.

Джерело UATV
дата 23.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×