Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію і розгляне справу “Україна проти РФ” (ВІДЕО)

uatv
08.11.2019
Фото Twitter МЗС України

Сьогодні, 8 листопада, Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі України проти РФ щодо порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму. 

Про це повідомляє UATV.

Тепер суд зможе перейти до розгляду справи по суті. Рішення на користь України підтримали 13 суддів, лише троє були проти. 

Також суд розгляне скаргу України про порушення Росією Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Нагадаємо, Україна подала позов проти Росії у січні 2017 року. Він стосується фінансування тероризму та расової дискримінації. Наша держава вимагає відшкодувати збитки за систематичні порушення двох згаданих раніше конвенцій, які тривають і зараз.

Міжнародний суд ООН у квітні 2017 року ухвалив рішення застосувати тимчасові заходи і наказав для Москви утримуватися від збереження і застосування нових обмежень на представництво кримськими татарами власних інтересів (зокрема, на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу), а також забезпечити доступ до освіти українською мовою.

У вересні 2018 року Російська Федерація подала заперечення з приводу юрисдикції до Суду ООН.

https://twitter.com/KaterynaZelenko/status/1192820447290777607?fbclid=IwAR1ybLuxEUwVbfK-4Qlx_7oijDD9epQQGr2u1smWFafs-y7mohK5YZVV9TA
Джерело UATV
дата08.11.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×