Міжнародний суд ООН вимагає від РФ пояснити, чому Меджліс так і не відновив роботу

Росія має пояснити суду, що було зроблено для створення нормальних умов діяльності організації в Криму

uatv
18.05.2018

Фото з сайта eurointegration.com.ua

Міжнародний суд ООН звернувся до Російської Федерації, яка окупувала український півострів Крим, із вимогою надати йому інформацію про виконання наказу суду від 19 квітня 2017 року щодо відновлення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник голови МЗС України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль.

“У квітні цього року ми звернулися до Суду з проханням надати тлумачення цього наказу. Це викликано тим, що протягом року РФ не зробила нічого для виконання припису Суду. Єдине, що ми чули – “ми вживаємо необхідних заходів”, хоч попередні заходи, визначені судом вимагали невідкладної реакції. Таке ставлення РФ означає фактичне ігнорування Міжнародного суду ООН”, – написала вона.

Тепер, відповідно до запиту, Росія має пояснити суду, що було зроблено для створення нормальних умов діяльності Меджлісу в Криму. Також суд запропонував Україні надати зібрану інформацію з цього питання.

Нагадаємо, Україна надіслала до Міжнародного суду ООН звернення з проханням надати тлумачення наказу щодо застосування тимчасових заходів проти РФ, зокрема, підтвердити те, що Росія зобов’язана скасувати заборону діяльності Меджлісу. 

Сьогодні Міжнародний Суд ООН звернувся до РФ з вимогою надати йому інформацію про виконання наказу Суду від 19 квітня…

Опубліковано Lana Zerkal 18 травня 2018 р.

Джерело UATV
дата 18.05.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV