Міжнародний конкурс ідей SMALL WORLD. BIG IDEAS шукає творців розважального контенту

uatv
09.07.2019
Фото з сайта kyivmediaweek.com

Стартував V Міжнародний конкурс ідей SMALL WORLD. BIG IDEAS, в межах якого найталановитіші творці новаторського розважального контенту можуть презентувати свій проект світу.

Про це повідомляє UATV.

Як початківці, так і досвідчені гравці у сфері форматного бізнесу можуть взяти участь у конкурсі та позмагатися за головний приз. Переможець отримає унікальні можливості для професійного розвитку на міжнародному рівні, а також підтримку у просуванні свого продукту.

Якщо у вас є креативні ідеї для розважальних програм, ви можете подати заявку до 16 серпня

На розгляд експертів приймаються оригінальні авторські ідеї неігрових форматів розважального жанру (game, quiz, dating, travel, survival, reality show тощо). Вони можуть бути на будь-якій стадії виробництва – від ідеї (“паперовий формат”) до продукту, який уже з’являвся в ефірі. 

Визначатиме переможця професійне жюрі, до складу якого увійдуть представники української та міжнародної медіаіндустрії. Головне, це ваша креативність та новаторство. Фіналістів конкурсу оголосять 27 серпня 2019 року на сайті KYIV MEDIA WEEK. Фінальний раунд конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS відбудеться 17 вересня на  KMW-2019, за результатами якого визначать переможця. 

Завдяки партнерській підтримці MIPCOM, переможець зможе відвідати міжнародний ринок аудіовізуального контенту MIPTV, який відбудеться у березні-квітні 2020 року в Каннах.

Умови участі та прийом заявок – на офіційній сторінці SMALL WORLD. BIG IDEAS.

Джерело UATV
дата 09.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV