Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй” відбувся у Києві

uatv
15.11.2019
Фото надано “Парадом націй”

7 листопада в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся ІІІ Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”, який цього року вразив зірковими виступами артистів як з України, такі з інших країн світу.

Серед країн-учасниць “Параду Націй-2019” – 40 країн світу, а саме: Алжир, Аргентина, Афганістан, Бельгія, Болгарія, В’єтнам, Вірменія, Греція, Грузія, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Італія, Казахстан, Катар, Киргизстан, Китай, Кіпр, Кувейт, Ліван, Лівія, Малайзія, Марокко, Мексика, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Палестина, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Туркменістан, Угорщина, Узбекистан.

З них 24 країни взяли участь у концертній програмі. Кожна країна презентувала своє національне вбрання, національний прапор і творчий номер.

“Цього року багато країн приєдналося, є країни, які брали участь у першому та в другому “Параді Націй”, і вони прийшли в гості, щоби дати можливість долучитися іншим країнам”, – говорить Анна Авраменко, організатор заходу, головний редактор Fashion of Diplomacy.

Серед гостей – посли, дипломати, депутати й чиновники, меценати, бізнесмени, представники мистецьких кіл тощо.

“Я бачу потенціал, бо я особисто на цьому заході вже вдруге. Спостерігаю, як цей проект розвивається, розширяється, поглиблює емоційні та дружні взаємозв’язки, які нам зараз дуже потрібні серед наших партнерів, союзників, наших друзів і сусідів. Тому ми будемо всіляко підтримувати й допомагати і Fashion of Diplomacy, й “Параду Націй”, і подібним проектам”, – зазначила народний депутат України, представниця Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Ірина Верещук.

Відкривав концертну програму український піаніст-віртуоз Євген Хмара. Талановитий піаніст із перших секунд виступу заворожив публіку. Ясний і делікатний тембр скрипок у поєднанні з об’ємним оксамитовим тембром віолончелі лише додали майстерній грі Євгена нової глибини. Жоден із присутніх не залишився байдужим. Закривав концерт Парад прапорів під виступ легенди українського шоу-бізнесу Pianoбой Дмитра Шурова. Нова композиція артиста чудово транслювала головний меседж заходу – “ти не сам”. Справді, “Парад Націй” об’єднує душі та серця людей різних країн і національностей.

Протягом вечора від України виступали такі артисти: переможець телепроекту “Голос країни-4”, володар Гран-прі Британського міжнародного вокального конкурсу “Stars of the Albion-2019” – Grohotsky; артистка Творчого об’єднання PARADIZ – Дарина Галицька; оперна співачка, популярна артистка Китаю Дарина Мей; заслужена діячка культури Грузії, заслужена артистка естрадного мистецтва України – Таміла Джоніївна Гваджаіа та заслужена артистка України, заслужена артистка АР Крим, фіналістка Національного відбору “Євробачення” – Ленара Османова.

Упродовж концертної програми всі гості мали змогу поспілкуватися між собою, обговорити найактуальніші питання та налагоджувати співпрацю.

“Дуже важко розповісти в декількох словах про таку велику країну, як Індія. Ми є найбільшою демократією на планеті з населенням більше мільярда. Наша економіка швидко розвивається. Сьогодні ми продемонструємо Індію через мистецтво танцю. Але це лише краплина в морі культури та традицій нашої країни”, – говорить надзвичайний і повноважний посол Індії в Україні Партха Сатпатхі.

“На мою думку, дуже важливо організовувати такі заходи тому, що ваша країна знає, що потрібен позитивний крок уперед. Цей захід, власне, і є таким кроком, саме тому я тут. Сьогодні ви почуєте бельгійсько-українську співачку, яка представить Бельгію. Можливо, культура й мистецтво – це найкращі способи об’єднання людей. Безперечно, є й інші, наприклад, економіка, однак найефективніші – культура та мистецтво”, – говорить надзвичайний і повноважний посол Бельгії в Україні, пан Алекс Ленартс.

Щороку на “Параді Націй” Україна представляє себе не лише через музичну чи пісенну творчість, а й через талановитих українських дизайнерів. Український бренд, який швидко підкорює серця шанувальниць моди не тільки в Україні а й за кордоном, LKcostume демонстрували нові образи дипломатичного та ділового дрес-коду, показуючи, наскільки протокольний та діловий одяг може бути зручним і стильним.

“Цьогорічний “Парад Націй” – дуже масштабний, як за кількістю країн-учасниць, так і за кількістю гостей. Високим рівнем організації параду ми завдячуємо генеральним партнерам, партнерам-благодійникам, меценатам і спонсорам. Для нас, країн-учасниць, та й для України в цілому – це безцінний вклад у перспективне майбутнє”, – зазначає пані Анна.

Генеральними партнерами “Параду Націй-2019” стали: “ЗТЕ Україна” та Future Intelligence.
Діамантовий партнер “Параду Націй-2019”: Ukraine Diamond Centre UDC.
Технічні партнери: Mr. Beans, X-QR.
Партнери: Косметологічний центр Ecosmetology, український бренд ділового одягу LKcostume, мережа хімчисток UNMOMENTO та унікальна студія чистки і редизайну OSCAR Dry Сlean Studio, KARNALLI INTERNATIONAL MEDIA COMPANY, Edem Resort Medical & SPA, студія стилю та краси B-ZO, тала структурована вода “ФРОМІН”, “Ташбунар”.
Інформаційні медіапартнери: UATV, телеканал “Наш”, Алатра ТВ, Перший Діловий, FashionTV, ЦК-Центральний телеканал, Бізнесове видання L Daily, телеканал “Київська Русь”.

“Чудова ідея проводити “Парад Націй”, на якому кожен може познайомитися з культурою різних країн і побачити нашу китайську культуру. Якраз цього року Китай у всьому світі презентує свою культуру на честь 70-річчя становлення КНР. Для нас Україна – дуже важлива країна, тому ми приїхали з Шанхая та взяли участь у заході як генеральні партнери, щоб налагодити контакти і знайти спільну мову. Ми вперше сьогодні презентуємо свою компанію. Сподіваємося в подальшому на плідну співпрацю”, – говорить Мей Айсі, директор Інвестиційної компанії Future Intelligence.

“Україна – дуже гарна країна. Я тут працюю понад 15 років. Можу зазначити, що люблю Україну більше, ніж Китай. Наша компанія ZTE завжди бере участь у проектах, які спрямовані на благодійність. Тому ми, звісно, підтримали Fashion of Diplomacy і стали генеральним партнером”, – говорить Хуан Мінсі, директор “ЗТЕ Україна”.
Основна мета заходу – об’єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав, поглиблення відносин між Україною та світом.

Кожного року благодійну спрямованість “Параду Націй” націлено на допомогу дітям з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку. Отже, партнери-благодійники “Параду Націй-2019”:
Сергій Іващенко – директор будівельної компанії “Комбінат виробничих підприємств” м. Полтава.

Сергій Іващенко – директор будівельної компанії “Комбінат виробничих підприємств” м. Полтава.
Василь Кириченко – заслужений працівник сільського господарства України, кавалер багатьох орденів і відзнак за заслуги, генеральний директор СТОВ “СВІТОЧ”, меценат та почесний громадянин Полтавщини.
Анна Бевз – президент Чорноморської крюнінгової компанії ОСКАР.
Валерій Патонич – засновник міжнародного центру терапії розладів харчової поведінки Revocanda Plus.
Олександр Білостоцький – засновник і генеральний директор будівельної компанії Quickhouse.
Дмитро Корчевський – засновник Комп’ютерної академії КРОК.
Сніжана Шептицька – член нотаріальної палати, нотаріус, юрист.
Віра Канник – філантроп, почесна голова “Фонду захисту та підтримки талановитих дітей” ім. Анатолія Кукоби.

Згідно з планами організаторів, “Парад Націй-2020” буде ще масштабнішим. До участі планують залучити щонайменше 60 країн світу та провести його у більш відкритій формі, попередньо – в МЦКМ на 2500 глядачів.

Джерело UATV
дата 15.11.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×