Міжнародній спільноті необхідно змінити методи впливу на президента РФ, – ексрадник СММ ОБСЄ (ВІДЕО)

uatv
06.08.2020
Фото з сайта uacrisis.org

Російська Федерація збільшила поставки зброї та боєприпасів підтримуваним нею бойовикам на Донбасі. Крім цього, зростає кількість особового складу.

Про це розповів ексрадник СММ ОБСЄ Михайло Боцюрків в інтерв’ю Тетяні Поповій у програмі “На самом деле: Мир” на телеканалі “Дом“.

Також він висловив думку, що міжнародному співтовариству необхідно змінити методи впливу на президента РФ Володимира Путіна, оскільки “санкції не особливо ефективні”.

“На мою думку, міжнародному співтовариству пора би вплинути на Володимира Путіна: натиснути на нього і змусити підтримуваних ним бойовиків скласти зброю і дотримуватися перемир’я. Якщо я не помиляюся, санкції не особливо ефективні – тут необхідно прийняти ще якісь заходи. Я не можу запропонувати готове рішення цієї проблеми, проте очевидно, що потрібно знайти спосіб мотивувати Путіна до підтримки перемир’я”, – зазначив Боцюрків.

За його словами, зараз Білий дім відволікся на свої проблеми.

“Як мені здається, Трампу проблеми України просто нецікаві. Зізнатися, він взагалі не любить Україну. І мені здається, у нього немає сили духу, щоб впливати на Путіна”, – сказав ексрадник СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомляла, що РФ за минулий тиждень перекинула на Донбас 30 вантажівок зі зброєю.

Крім цього, кандидат на посаду посла Сполучених Штатів в Україні Кіт Дейтон зазначив, що На Донбасі перебувають близько 2300 росіян.

Джерело UATV
дата 06.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×