Між Ужгородом і словацьким Кошице курсуватиме поїзд

Розглядаються два варіанти вирішення питання

uatv
20.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Кошице та Ужгород планують з’єднати поїздом, який потім зможе курсувати до Братислави і Праги.

Словаччина провела інспекцію технічних можливостей відкриття залізничного маршруту Ужгород-Кошице, визначивши два варіанти можливого рішення.

Про це виданню Mukachevo.net повідомив прес-секретар Залізничній компанії Словаччини Томаш Ковач.

“Метою цього проекту є забезпечення залізничного сполучення з Кошице до Ужгорода і наступного, більш широкого, сполучення Київ-Ужгород-Матьовце-Кошице-Братислава/Прага”, – розповів Ковач.

За його словами, розглядаються два варіанти вирішення питання з’єднання між Ужгородом і Кошице. Перший варіант – це прибуття поїзда з Ужгорода в Матьовце по широких шляхах, а потім в Матьовце потрібно побудувати спеціальну інфраструктуру для адаптації вагонів під європейські залізничні колії.

Інший варіант – це побудова 11 кілометрів європейських залізничних шляхів до Ужгорода.

“Залізнична компанія Словаччини вже провела інспекцію станції Матьовце на предмет вивчення інфраструктури, а також були проведені зустрічі керівництва Залізничної компанії Словаччини з представниками фінансового управління та прикордонної поліції з метою ознайомлення з проектом”, – зазначив прес-секретар Залізничній компанії Словаччини.

В даний час, за його словами, важливим кроком для реалізації проекту є переговори щодо добудови залізничної інфраструктури та зміни статусу прикордонного залізничного пункту пропуску Матьовце-Павлово як пункту перетину і для пасажирських перевезень.

Нагадаємо, з Києва в Лондон курсуватиме щоденний авіарейс.

Джерело Mukachevo.net
дата 20.02.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV