Місцеві вибори: МВС залучить авіацію та майже 140 тисяч правохоронців

uatv
07.10.2020
Фото МВС

Для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів залучать майже 140 тис. правоохоронців.

Про це під час наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Окрім цього, передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки.

Яровий наголосив, що оскільки виборчий процес відбувається в умовах пандемії COVID-19, особлива увага приділяється засобам індивідуального захисту правоохоронців.

“Особовий склад повністю забезпечений засобами захисту, проте через особливості несення служби на сьогодні в системі МВС хворих на коронавірус 246 людей за добу. Тому ми будемо залучати резервні групи правоохоронців центрального апарату Нацполіції, курсантів ЗВО та поліцейських з обласних управлінь”, – сказав чиновник.

Читайте також: Проблема майбутніх виборів – реєстрація “двійників”, – Айвазовська (ВІДЕО)

З 12 жовтня до 1 листопада 2020 року весь особовий склад поліції працюватиме в посиленому варіанті службової діяльності.

“Планується залучити понад 75 тисяч поліцейських, із яких на охорону виборчих бюлетенів – 47 тисяч. Щодобово для забезпечення правопорядку на вулицях населених пунктів та на автошляхах держави буде залучатися понад 10 тисяч поліцейських – це 2,7 тисячі патрулів. З метою своєчасного та якісного документування правопорушень, пов’язаних із виборчим процесом, та інших повідомлень громадян заплановано чергування 1 200 посилених слідчо-оперативних груп”, – додав заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Раніше в МВС заявили, що забезпечать проведення місцевих виборів за найвищими стандартами.

Джерело UATV
дата07.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×