Україна візьме участь у 29-му Економічному форумі у Польщі

uatv
08.07.2019
Фото з сайта forum-ekonomiczne.pl

У польському місті Криниця-Здруй 3-5 вересня цього року відбудеться 29-й Економічний форум, у якому також візьме участь Україна.

Про це повідомляється на офіційному сайті форуму.

Зазначений форум є найбільшим у Центральній та Східній Європі і щороку збирає понад 4,5 тисяч учасників з 60 країн світу. Серед гостей заходу уже багато років підряд однією з найчисельніших груп учасників, не рахуючи Польщу, є українці.

Цього року на форумі заплановано сім пленарних сесій, а також близько 250 панельних дискусій та інших заходів. Серед понад десятка тематичних блоків, які розглядатимуться під час заходу, основну увагу приділять бізнесу та економіці, енергетиці, розвитку нової економіки та інноваціям.

Чимало часу під час форуму приділять українським питанням, на розгляд яких кожного року виділяють щонайменше п’ятнадцять панельних дискусій. Так, у вересні учасники дискутуватимуть про те, як ефективно керувати розвитком регіонів та міст, заохотити іноземних інвесторів, налагодити міжрегіональну співпрацю. Також звернуть увагу на загрози для безпеки у регіоні Балтійського та Чорного морів і кіберконфлікти як новий спосіб ведення холодної війни.

Серед спікерів виступатимуть доповідачі як з Польщі, Західної Європи, США, України, так і з інших країн.

Нагадаємо, на міжнародному форумі у Бухаресті презентували бренд Ukraine NOW.

Джерело UATV
дата 08.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV