МІП працюватиме над посиленням кіберграмотності в Україні

У міністерстві проблему кібербезпеки держави вирішують у трьох напрямах – комунікаційному, освітньому й законодавчому

uatv
16.10.2018

Фото МІП України

Міністерство інформаційної політики продовжує роботу над проблемою кібербезпеки України у трьох напрямах – комунікаційному, освітньому й законодавчому.

Про це заявив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, передає прес-служба МІП.

Заступник міністра взяв участь у форумі з кібербезпеки HackIT 4.0 у Києві. Під час відкриття заходу він також зазначив, що нині вдосконалюється система кризових комунікацій, яка є визначальною для мінімізації наслідків під час різного роду кібератак.

Крім цього, МІП опікується питанням кіберграмотності, особливо в органах державної влади, “оскільки провідна більшість усіх вразливостей інформаційних систем ґрунтується саме на людському факторі”, наголосив Дмитро Золотухін.

“Щодо законодавчого аспекту, за словами Золотухіна, значної уваги заслуговує модель розкриття вразливостей Responsible disclosure, зокрема в державному секторі, нормативне забезпечення якої дало б змогу підвищити рівень кібербезпеки на національному рівні”, – йдеться у повідомленні.

На конференції, яка відбулася у рамках форуму HackIT 4.0, виступило близько 50 спікерів з України, Франції, Великої Британії, Канади, Китаю, Туреччини, Румунії та інших країн.

Нагадаємо, раніше СБУ повідомляло, що кіберпростір українських держорганів знову атакували російські хакери. Українські спецслужби отримали чергові докази того, що Росія агресивно діє проти України.

Джерело UATV
дата 16.10.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV