Мінветеранів надасть правову допомогу фігурантам справи Шеремета, – Коляда

uatv
14.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Очільниця Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда прокоментувала розслідування справи вбивства журналіста Павла Шеремета, у вбивстві якого звинувачують лікаря та волонтерку Юлію Кузьменко, а також ветерана АТО Андрія Антоненка.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Передусім, обвинувачених Влада та Інну Грищенко, Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, Яну Дугарь – знаю особисто. Всі вони – визнані авторитети у ветеранському та волонтерському русі. Перебіг справи, обвинувачення – все це дуже болить особисто мені”, – зазначила міністр.

За словами Коляди, публічність процесу є великим плюсом, оскільки всі зацікавлені сторони мають змогу слідкувати за перебігом і давати свою оцінку, вживати відповідних дій.

“Мінветеранів буде виконувати свої прямі функціі щодо бенефіціарів. Ми готові надати весь спектр правової допомоги, не даючи водночас оцінку справи по суті”, – пообіцяла вона.

Міністр закликала розслідувати справу так, щоби ні в кого у державі не виникало сумнівів щодо доказової бази.

“Образ ветерана й волонтера – це образ героя і захисника. І він ніяк не може бути поєднаним із образом вбивці”, – підсумувала Коляда.

Раніше суд арештував двох фігурантів справи вбивства Шеремета. 

Нагадаємо, що Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі.

Джерело UATV
дата 14.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×