МінТОТ зібрало надихаючі історії людей, життя яких змінила війна (ВІДЕО)

uatv
20.06.2019
Ілюстрація МінТОТ

У межах нового проекту “Герої наших сердець” Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО зібрало дев’ять історій людей, які, зіткнувшись з війною на Донбасі або окупацією Криму, вирішили не йти шляхом зневіри та помсти, а змінювати світ на краще.

Про це йдеться на сайті МінТОТ.

Соціально-інформаційний проект міністерство реалізувало за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У кожного з героїв своя унікальна історія. Так, хірург Попаснянської райлікарні Олександр Ковальчук провів під обстрілами 380 операцій у мало не цілодобовому режимі. Водночас директорка Луганського обласного дитбудинку Катерина Донцова завадила перевезенню 69 дітей до Російської Федерації і повернула їх на батьківщину.

Ще один із героїв – Шевкет Сейдаметов – став художником-постановником відомих українських фільмів “Хайтарма” і “Кіборги”. Його найбільша мрія на сьогодні – повернутися додому, у вільний від окупантів український Крим, до родичів і близьких.

“Щодня у роботі міністерства ми стикаємося з людьми, чиї історії по-справжньому вражають. Це люди, які знайшли в собі сили та бажання почати життя спочатку. Це люди, які діють всупереч обставинам. Головне – вони стають ініціаторами змін у власному житті та житті людей, які їх оточують. Сотні історій на рік. Десятки на місяць. І сьогодні ми хочемо розповісти деякі історії таких людей, звичайних героїв. Переселенці та ветерани АТО/ООС, люди з інвалідністю та бізнесмени, лікарі та студенти – навколо цих людей вибудувався проект “Герої наших сердець”, – розповів міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш.

Також у МінТОТ закликали українців ділитися власними історіями про героїв, які протистоять обставинам та з гідністю будують своє нове життя.

Більше відеоісторій можна подивитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше Вадим Черниш повідомляв, що від мін на Донбасі загинули 977 цивільних.

Джерело UATV
дата 20.06.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV