Мінсоцполітики витратить 150 млн грн на соцсервіси в ОТГ

uatv
21.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Міністерство соціальної політики України у 2020-му році платитиме ОТГ за надані населенню соціальні сервіси, на що у бюджеті відомства закладено 150 млн грн.

Про це заявила міністр соціальної політики України Юлія Соколовська, повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

“Ми спрощуємо життя людей: уже цього року запровадимо систему фронтофісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ, – розповіла Юлія Соколовська. – Тепер для подачі документів на призначення різних видів соціальних допомог людині не треба буде їхати у районний чи обласний центр. Даний сервіс буде доступний навіть у маленькому населеному пункті. Щоб стимулювати ОТГ до розвитку цієї системи, Мінсоцполітики платитиме за кожен прийом документів із державного бюджету. На це передбачено 150 млн грн”.

Таке рішення допоможе наблизити соціальні сервіси до людей, зазначила Соколовська, а також зекономити час і зусилля громадян.

Завданням фронтофісів буде прийом документів і видача результатів обробки заявникам. Опрацюванням документів займатиметься “бекофіс“, куди надходитиме уся інформація.

“Таким чином ми не лише розширимо мережу, а й оптимізуємо роботу всього механізму”, – додала міністр.

Зазначається, що із 700 структурних підрозділів соціального захисту населення, які покривають в основному великі населені пункти, тільки 237 розташовані в об’єднаних територіальних громадах. Водночас майже 70% ОТГ нашої держави не можуть швидко та зручно забезпечити соціальний захист населення.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту людей з інвалідністю внаслідок війни.

Джерело UATV
дата 21.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×