Мінреінтеграції працює над покращенням донесення сигналу телеканалу “Дом” на окуповані території, – Резніков

uatv
08.11.2020
Фото Радіо Свобода

Процедури переходу цілодобового розважально-інформаційного телеканалу “Дом” від Міністерства культури та інформаційної політики під управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій ще тривають.

Про це розповів очільник Мінреінтеграції Олексій Резніков в інтерв’ю виданню Радіо Свобода, інформує UATV.

“На сьогодні відбуваються процедури (переходу – ред). Поки що телеканал “Дом” перебуває під опікою Міністерства культури та інформаційної політики. Але принципове рішення ухвалене про передачу “Дому” під опіку нашого міністерства. І остаточну крапку поставить парламент, якщо ухвалить рішення про бюджет на 2021 рік, в якому будуть виділені кошти на фінансування саме міністерства, яке я очолюю. Я маю надію, що ми отримаємо співпрацю з телеканалом “Дом”, – зазначив Резніков.

За словами міністра, у положенні про очолюване ним відомство міститься також питання забезпечення інформаційного суверенітету.

“Ми утворили відповідну комісію. Сьогодні тими питаннями опікується Юлія Лапутіна, яка очолює відповідний директорат. Вона має суттєвий досвід і життєвий, і професійний”, – сказав Олексій Резніков.

У робочій групі, яка працює над цим питанням, зібрані різні фахівці. Вони розглядають, зокрема, як покращити донесення сигналу на окуповані території.

“Ми відпрацьовуємо зараз систему донесення сигналу на окуповані території. Не тільки телевізійного, але й телерадіомовлення і інших варіантів, у тому числі у нас співпраця з моїм колегою, віцепрем’єрміністром Михайлом Федоровим, який відповідає за цифрову реформу в Україні. І там теж є ідеї, напрацювання в його команді. Це буде спільний пакет, який ми будемо готові забезпечити”, – наголосив міністр.

За його словами, телеканал “Дом” – це один з інструментів, який має доносити цей сигнал, але не єдиний.

Нагадаємо, на телеканалі “Дом” стартував проєкт про викриття фейків “Давайте проверим!”.

Читайте також: “Темпи, якими ми розвиваємось, випереджають навіть наші плани”, – креативний редактор каналу “Дом”

Джерело UATV
дата 08.11.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×